October 2013

বন্ধq

30. october 2013 at 13:08
Těm z vás, kteří dneska mají volno a zítra už jdou do školy vehementně (jo, moje nový oblíbený slovo, který řeknu aspoň 5646532x za den) nezávidím. Já mám volno celý týden a užívám si ho jak se patří :D

Vcelku vlastně nedělám nic jinýho, než že jím, neustále s někým hraju zombíky (přesně jako dva roky zpátky!) a chodím ven. Jo a taky nespím.

A právě jsem zjistila, že na Limbo je 50% sleva, juhuu! A na další super hry.. no tak to dopadne špatně.

nejlepší je, že jsem zjistila, že se mi rozbil druhej ovladač a musela jsem si půjčit jinej, haha

মানুষ foxes কি কি

28. october 2013 at 10:09
nevím, jestli se najde někdo kdo to neviděl..

..ale musíte všichni uznat, že je to strašně chytlavý :D:D

হিমi

26. october 2013 at 8:18
Není fajn, když za chvíli máte odcházet a vy se stále ještě válíte u počítače, s otevřenou tlamou, na sobě džíny a triko na spaní, žádnej mejkap, žádný učesaný vlasy, žádnej uklizenej pokoj, žádný připravený věci. Ale to bych nebyla batman, kdybych to nestihla, žejo.

Co naopak super je, je pátek a sobota. Znáte to, takový to jak prostě jenom ležíte v posteli, čumíte na film, házíte do sebe pátý přes devátý a není zdaleka nic, vážně nic, co byste měli udělat. Prostě chill jak se patří.


Jó, už se vážně zvedám a jdu se připravit.
.

instáč

19. october 2013 at 21:00
jeden ze spousty důvodů proč miluju tátovo auto / hershey's aneb ať se jde milka zahrabat

দিনl

17. october 2013 at 16:49
Dnešek je jaksi nějakej zvláštní den..

Tak třeba ráno jsem si slíbila, že kamarádovi seženu Twinkies, takže jsem celej dnešek zkoumala jak se zítra dostanu do candystóru. Pak jsem ve škole myslela, že snad sním lavici (fakt sem měla strašnej hlad a ani korunu). Zatoužila jsem po nový myši k počítači. A když jsem čekala na tramvaj, přišel ke mě nějaký pán a řekl mi, že se mu líbí můj styl (díky pane), a když jsem šla domů troubilo na mě cizí auto, což už mi přišlo divný, takže jsem radši zčekla, jestli nemám na sobě kus jídla nebo jestli mi nepadaj učebnice z tašky (i to se stává).

Naštěstí se nestalo ani jedno z toho.

.

চকলেটb

15. october 2013 at 15:48
poslední dobou...

začínám mít ráda lidi (wtf?!)
nějak moc jím (to není zas tolik wtf, ale je wtf, že toho dokážu sníst ještě víc, než jsem si myslela, že dokážu)
se mi chce nějak často spát, za což pravděpodobně může to, že mám fakt divný a úchylný sny, z nichž se budím s wtf výrazem
těším se na týdenní volno, fakt moc moc těším těším
a taky se těším na halloween (taky fakt fakt)
budu mít narozeniny! (za měsíc.. ale budu! což doufám znamená, že dostanu nějakou dobrou čokoládu)

absolutně nejlepší lindor

for games 2013

12. october 2013 at 22:08
Po roce jsem se znova dočkala for gamesu! Sice co se týče letošních her, přišlo mi ho nějaký suchý a replay fanday mi taky přišel o hodně chudší než před rokem, ale zase mám z letoška lepší zážitky (a nacpanější břicho). Sice nemám podpis Sterakdaryho, ani s ním nemám fotku, ale mám 2 čísla Levelu, poznala sem nový lidi, po dlouhý době se upřímně smála, proběhla se, nažrala se, zmokla, utratila skoro všechno co mi zbylo, viděla jsem ps4, turnaj v lolku, mikoláše a alžbětu naživo, atd.

Je pro mě neskutečně báječný jen tak jít, poslouchat a debatovat o hrách, filmech, dělat si legraci, ze srandy si z druhých utahovat a vědět, že to tak berou a nikoho nedrbat. Což jsem po tom co každý den slyším něco o klucích, o tom co si jaká holka koupila, po samým "já, blabla, já" že vás ani nepustí k tomu abyste něco řekli, a i když chcete něco teda konečně říct, po deseti sekundách vás to nenechají doříct a zase melou o sobě, fakt potřebovala. Jo, mluvím o holkách.

Nejlepší prostě: "Hoši a mojejméno.. za chvíli nám jede autobus."
.
.

প্রথম নিবন্ধT

11. october 2013 at 21:46
Jsem jako chameleon. Po určitém období se odstěhuju z jednoho blogu na druhý. Měla sem blog, ten sem měla ráda, nevím proč jsem tam přestala chodit, měla sem blogspot, přestal mě bavit, měla sem blog, něco mi na něm nesedělo, měla sem blogspot, prostě se mi nelíbí ten jednoduchej vzhled, no a tak mám zase blog. Držím mu palce, držte mu palce všichni, fakt se mi líbí.

A co z toho plyne? Nikdy nevím co mám napsat do úvodního článku, haha

.