December 2013

last13

31. december 2013 at 10:38
Tak teda přeju hezkej poslední den v roce a koukejte to pořádně oslavit.
Ale nepřežeňte to.
Koukejte to přehánět, úplně všechno (ale kdyby se někdo ptal, já sem vás nenavedla).

Uvidíme se příští rok, astalavista, šulíni.

.

one sheep, two sheep

30. december 2013 at 2:59
Každej den se snažím usnout před třetí hodinou ráno - marně. Dokonce se budím nečekaně brzo - dafuq - a mám snad víc energie, než kdybych šla spát někdy v deset. A nevím co mám dělat. Přesněji sakra nevím co mám dělat abych nebudila rodiče, takže většinou končím tak, že ležím a čumím do černočernýho stropu a nechávám si vydunit mozek z hlavy, že bych snad i dokázala zarepovat většinu eminemových písniček.

We're gonna rock this house until we knock it down
So turn the volume loud, cause it's mayhem 'till the A.M.
So baby make just like K-Fed and let yourself go, let yourself go

.

dear dakon

27. december 2013 at 22:24
Jak sem řekla, tak se stalo. Cvakala jsem skoro všechno co mi přišlo zajímavý a i kdyby ne, tak mám foťák zaspamovanej fotkama od ségry (který pro jistotu zveřejnim jenom dvě - a taky se mi z toho chuděrka maličká vybil). A zase sem toho sežrala megamoc (čokoládovej koláč s cukrovím mi nestačí, né já prostě musim sežrat trdelníka, hranolky, hranolky podruhé a ještě to dorazit stárbaksem, žejo). Jo, a můžete mi vysvětlit jak se má pescetarián, co nesnáší saláty, sakra nažrat v kfc?

A jen tak mimochodem podruhé, se mi včera přihodily hned dvě dramata:
Tak za prvý umřel Pac, naštěstí prej ale přežil (první spoiler mýho života, kterej mě potěšil, navíc je to je celkem fešák).
A za druhý nám došli vanilkový rohlíčky a linecký. Což je pro mě víc dramatický. Ale za dnešek dobrý, sestra mě zásobovala.

.

nonstop

26. december 2013 at 13:10
Bylo mi celkem líto zničit ten vzhled blogu se kterým jsem se patlala tak dlouho, ale ta velikost stránky už mým fotkám nestačí (no more). Naopak se docela divím jak rychle mě ta lítost přešla, když jsem sem plácla tenhle vzhled, kterej mi trval 2minuty a fakt by se dalo říct, že se mi líbí víc jak ten co jsem měla předtím (kdyby jste tu náhodou byli prvně - tenhle).

Ale zpátky, doufám, že si všichni náramně užíváte vánoční volno a nadále (stejně jako já) se přežíráte cukrovím - chci víc! Já teď běhám všude možně a fotím všechny zrnka prachu co se mi postaví do objektivu a zítra strávím den v praze, takže budu cvakat a cvakat a cvakat. Už jsem napsala, že budu cvakat?

.

شكرا\J

25. december 2013 at 18:14
Bulela jsem.


co udělalo největší radost vám? :)

عيد ميلاد مجيدm

24. december 2013 at 11:03
Tak a je to tady, zbývá 0 dní!

Takže všem přeju Veselý Vánoce, přežerte se cukrovím, řízkama a bramborovým salátem, válejte se u vánočních filmů a pohádek jak nejvíc to jde (a radši se běžte i projít), buďte s rodinou a (věta která mě naprosto rozsekala) bohatého Ježíška!

Grench | via Tumblr

عيد ميلادc

22. december 2013 at 21:46
Poslední dny nežeru nepapám nic jinýho, než cukroví a to dokonce i tak, že momentálně nemám vůbec chuť na sladký - a to je fakt co říct!

Třeba to mi takhle ve čtvrtek spolužačka přinesla do školy cukroví (čímž jí fakt moc chci poděkovat, bylo výborný!), tak sem tam do sebe naprala celou misku cukroví a ani sem se nepodělila, později ten večer sme s klukama od airsoftu napekli strašnou spoustu cukroví, takže sem byla jako chodící luxovač. A včera na návštěvě, jakmile sem ho uviděla, nacpala sem do sebe celej talířek a když sem se po chvíli vrátila, nacpala jsem do sebe i druhej - a taky sem se nepodělila.
A když jsem dneska přišla domů a zjistila, že maminka pro návštěvu vyndala to naše, celý sem ho do sebe naházela - a nenechala ani jedno. A to nepočítám, že pokaždý když někde uvidím oříšky v čokoládě, trdelník nebo ostatní vánoční dobroty, okamžitě běžím k onomu stánku pro nášup. A pak pro další. A pak už mě tahaj násilím domů.

A ani jednou sem se necítila trapně, haha. Chci všechno cukroví světa!!
(v tom případě, že byste mi chtěli poslat i svoje cukroví, klidně vám sdělím adresu.)
(nebo mi klidně pošlete fotku, to mi taky udělá radost.. ale nezaručím, že nezakousnu monitor.)

.

in picts

18. december 2013 at 19:13
.

ভুতl

15. december 2013 at 15:15
Upřímně a bez mučení se přiznám, že s tím novým vzhledem jsem se patlala jeden a půl dne a sem na něj fakt náležitě pyšná, i když to není kdovíjak složitý.

A teď z jiného soudku..
Ještě čtyři (jo čtyři, pátek se nepočítá) dny do školy a pak afhdkshgkjn chill. Těším se jako malý dítě na santíka (a taky to velký dítě) a znova pyšně se přiznám, že už sem na tom o něco líp s dárkama. Ale chybí mi balící papír (?!), což se jako fakt divím, protože balící papír je to co vždycky mám už měsíc dopředu. Jo a chci sníh. Snad za ty nekonečně dlouhý čtyři dny napadne.

a upřímně doufám, že všichni používáte chrome, jinak se vám bude špatně zobrazovat menu :D

ghosts

13. december 2013 at 19:04
raffaelo se může jít zahrabat...

tohle jsou všechny slova světa ♥