January 2014

yep

25. january 2014 at 9:41
Opět mám času zas jak - (vážně nevím co furt dělám). Ale v pátek je volno, jupijej! Mohli by bejt chřipkový prázdniny, ale nevěřím tomu. A taky mám pro vás novinku, kterou určitě nikdo z vás neví, protože jste si nevšimli - je sníh! Fajn, miluju sníh, ale omg, wtf? chlapec přišel trochu pozdě, vánoce už byly...aneb o tom jak zas budeme mít bílý velikonoce, žejo.

Přemejšlim, že něco upeču, mám na něco strašnou chuť - ó, jak nečekaně - a nic tady není. Fakt nic - ó, jak nečekaně -. Někdo nějaký nápady alá co dům dal a dej na to sýra a taky lentilky a taky psí granule?

.

skate

18. january 2014 at 10:38

Jestli s nima natočím video, hodím ho sem.
Aneb jak mi připomněli, že bych zase mohla začít jezdit na prkně.

.

year32

15. january 2014 at 19:03
Všichni kleknout na kolena a pokloňte se mi.
A teď si dejte facepalm, že jste tak naivní.

Zase píšu další knížku, haha, stejně jí nikdy nedokončím.cod

11. january 2014 at 8:24
Jestli je závislost nemoc a nemoc se omlouvá..proč prostě nemůžu zůstat doma a hrát?


aneb jak o mně pár dní nikdo neuslyší.

nevermind

7. january 2014 at 15:35
Když jsem psala předchozí článek, vážně sem netušila, že to může být ještě horší - nevermind. Už je to ale dobrý (a doufám, že to tak zůstane) a vlastně jsem celkem ráda, že zase chodím do školy (pověste mě a zapalte mě, nebudu vám to mít za zlý), takže nemám moc času přemejšlet nad jinejma věcma. Ale nebaví mě se učit, fakt, mám toho strašně moc, nevím na co se dřív podívat (a proto sedím tady u blogu, žejo..ale potřebuju dělat něco jinýho a mám na to jenom deset minut. zatraceně).

A fakt moc se omlouvám za to jak sem poslední dny volna a depek mohla využít k tomu, abych sem něco hodila, ale i zvednout foťák, nebo namačkat něco co by dávalo smysl byl strašnej hardcore. Příště mi prostě vlepte facku.
Co vy a to že musíme do školy again?

.

chill

1. january 2014 at 19:48
Všechno mě sere, na nic nemám náladu - už od rána. Koukla jsem se na horor, čekala jsem jatka a nedostala jsem je. Mám hlad, ale nemám na nic chuť. Bratranec mi odjíždí a zůstanu tu sama. Všichni jenom lžou, nechci nikoho vidět. Málem jsem si rozsekla hlavu. Udělala jsem dobrej skutek a chtěla jsem se udobřit s kámoškou - naprosto zbytečně, až jí potkám, pošlu jí pod koleje. Nevím co mám dělat, nic mě nebaví. Nemůžu si jít zaběhat, je tam zima. V televizi samý blbosti a Metallicu mám s arabskejma titulkama, super.

A přesně takhle se nemá začínat novej rok :D
Asi bych si taky měla dát na instáč fotku "2014 - please, be good" abych nebyla pozadu

kopíruju alexovi fotky. ach jo, chybí mi alex. chci vidět alexe. přivezte mi někdo alexe.

prosím, napiště mi, že to bude dobrý :D