February 2014

love

23. february 2014 at 10:54
Jídlo je pro mě láska na celý život a nedokážu si představit co bych bez něj dělala, nebo snad co by se stalo, kdybych najednou měla prázdnou krabičku s dobrotama. Dokonce když sem byla malá, snila jsem o tom, že jednou budu mít obývak plnej kinder buen. To se sice nestalo (bohužel, nezlobila bych se) ale s jídlem jsme pořád stejný (a den odedne větší) kámoši.

Souhlasíte, že jídla není nikdy dost?

.

stalker

20. february 2014 at 9:25
Vyvrátila jsem poslední důkazy toho, že jsem normální.

Potvrdili to ty chlapi od morrise co se mnou mluvili jako s debilem. "A jakou barvu byste chtěla? Červenou, haha." Ne pane, vážně chci červenou nášivku, která neexistuje, protože sem jí měla -_-.
Aspoň ty v bohémce na mě byli milý a jednali se mnou jako s normální existencí, která ví o co gou, když mi předávali mojí novou lásku ♥.

navíc svítí a chladí, na moje noční pochůzky perfektní - na normální hraní bych s tim asi třískla o zem

tímto chci moc poděkovat mýmu tatínkovi, kterej mi koupil mojí emčtyřku :3
a mamince, která řekla, že jestli to udělá tak nebude vařit a uklízet...
což je důvod proč sem zase přežraná jak prase

phone random

16. february 2014 at 14:46
Co se v mobilu našlo, aneb když u sebe nemám dakona
- a taky by se to dalo nazvat gamer × food článkem -

.

everywhere

11. february 2014 at 16:27
Stalo se tak ráno, že jsem nešla do školy, jupí! A z toho plyne, že zítra se tam fakt moc netěším. Tak ale aspoň nám odpadá poslední hodina a vlastně zejtra už je středa, takže ještě čtvrtek, pátek...aha no, to snad přežiju (kdyby náhodou ne, tak modrý růže na hrobeček, moc prosím).

A taky mi někdo prosím vysvětlete, kam mizí všechen můj čas (ne, neumírám)?! Jak je možný, že se už dva tejdny snažím podívat na film a furt se k tomu nějak nemůžu dostat? Je pro mě nějakej hardore najít si dvě hodiny čistýho času. Možná to bude tím, že teď jsem nejhodnější dcera na světě, protože potřebuju emčtýru. No ale nějak mi to nevychází...zatraceně!

.

forever hungry

2. february 2014 at 12:13
Jeden den volna je strašně málo. Když jsou letní prázdniny dva měsíce, proč prostě ty pololetní nejsou měsíc? Ale jo, těšim se na jarňáky, který mám jako jedna z prvních a už vidím jak je všem těm zmetkům co je maj v březnu nebo dubnu budu šíleně závidět.

A taky si připadám strašně nenažraně (tenhle článek není důkazem!) a furt nemám dost jídla, prostě ne. A právě vnitřně brečím jak moc bych chtěla jít do candy stóru ale mám asi jenom sedmnáct korun, aha.

.