March 2014

in picts

4. march 2014 at 18:06
přísahám, že je to jedna z těch nejlepších zmrzlin co jsem kdy měla (a možná i lepší)!

real heroes

1. march 2014 at 21:55
Zaráží mě to, jak v všichni nazývají Biebra hrdinou. Jo chápu, dává peníze na charitu a co vim já ještě. To, že tady bere koks nebo na čem to ten roztomilý klučík ujíždí už jde přece stranou, vždyť přece tak moc pomáhá a je hodnej (a hlavně roztomilej žejo, o nic jinýho nejde). Neříkám, dělal to i předtim - za to, že se snaží ho nenesnáším - ale porovnejte to teď a předtím. Ale kolik celebrit dává peníze na charitu a jezdí na Haiti (kolik z vás zná třeba tyhle)? Ono je něco jinýho, když vyděláváte miliony dolarů, jezdíte si ve ferrari (který stejně roztřískáte, ale nevadí, koupíme nový) a je něco jinýho, když vyděláváte stěží dvacet tisíc a musíte živit rodinu. Dali by ty prachy i tak? Kdyby o tom nikdo nevěděl?


Když už bych měla nazvat hrdinou nějakou celebritu, tak aspoň Ryana Goslinga. Vzal si George, zachránil ženu od toho aby jí srazilo auto a zapojil se do rvačky, aby pomohl nějakýmu pánovi. O tom to totiž je. O nasazení svýho života, vsadit sám sebe. Obětovat se. O ten dobrej pocit, kterej budete mít.


Kolik mužů jde do armády, aby nasadilo život za svojí zem? Kolik jich tam zemře a kolik lidí si je pamatuje? To jsou hrdinové. Muži, kteří by za pomoc zemřeli, obětovali celý svůj život, jdou až na pokraj svých vlastních sil, aby věděli, že možný zajít ještě dál a stejně nevědí jestli to k něčemu bude. Cítí bolest a viděli věci, které jim změnily život a které nikdo jiný neviděl. Vědí za co stojí bojovat, nevzdávají se a jdou vstříc smrti za to čemu věří.

A Justin je hrdina. Tak kde je spravedlnost?

Jestli chcete vidět doopravdický hrdiny, pusťte si namísto těch super biografickejch klipů na yt třeba Lone Survivor. A jestli vás to nechytne za srdce...

Jo a taky mi vysvětlete, co je to * za trend, že všichni nosí vojenský oblečení? Facku a studenou sprchu všem těm ignorantům...

a teď mě všichni fanoušci ukamenujou. ale to nevadí. každý ať věří čemu chce.